Gminny Dzień Kobiet w Księżpolu

10 marca 2024 r. sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Księżpolu pękała w szwach. Wszystko za sprawą Gminnego Dnia Kobiet, na który zaprosił Wójt Gminy Księżpol i Gminny Ośrodek Kultury w Księżpolu.

Gminny Dzień Kobiet rozpoczął się od złożenie życzeń przez wójta gminy Księżpol Jarosława Piskorskiego wszystkim zebranym paniom. Następnie muzycznie i z humorem świętowano Dzień Kobiet. Z piosenkami, wierszami i życzeniami dla pań wystąpił Chór Męski Klucz z Majdanu Starego, panowie z zespołu „Konwalia” z Księżpola – Andrzej Kusiak, Adam Kościelski i Tomasz Korba, młody wokalista Jeremiasz Osuch z Majdanu Nowego, soliści Tomasz Korba, Janusz i Halina Szczur oraz Agnieszka Marta Skubis. Natomiast panowie z zespołu „Od – nowa” z Rogali zaprezentowali się w humorystycznej scence.

Emocjonującą części koncertu były pokazy mody firmy KARKO, gdzie w rolę modelek wcieliły się mieszkanki gminy Księżpol. Na zakończenie, po muzycznych życzeniach, każda z pań otrzymała kwiatowy upominek.

Organizatorem Gminnego Dnia Kobiet był Wójt Gminy Księżpol, Gminny Ośrodek Kultury w Księżpolu oraz Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Księżpolu.