Piknik rodzinny w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Markowiczach

Piknik rodzinny wpisał się w kalendarz uroczystości naszego przedszkola jako jedna z najważniejszych uroczystości i gromadząca najwięcej uczestników- całe rodziny.

Pierwszy piknik odbył się w 2009 r. Dzisiaj spotykamy się po raz 14.

Cieszymy się bardzo, że znowu możemy się spotkać i razem się bawić.

Dzisiejszy piknik jest wyjątkowy, bo otwieramy ogród sensoryczny. Jest to dopiero pierwszy etap: ścieżka sensoryczna i piaskownica. Część funduszy na budowę tego etapu 3 000 zł otrzymaliśmy od firmy Model Opakowania Sp. z o.o. z siedzibą w Biłgoraju w ramach wsparcia finansowego na realizację projektu pt. „Ogród sensoryczny”.

Niedługo, 12 lipca zostaną zamontowane równoważnie, głuchy telefon i tablica do rysowania, na które część funduszy w wysokości 10 600 zł przeznaczyła Rada Sołecka z Markowicz.

Wkrótce w naszym ogrodzie sensorycznym pojawią się także dwie kuchnie błotne i gra w klasy.

Miejsca w naszym ogrodzie przedszkolnym jest bardzo dużo więc jeszcze wiele urządzeń rozwijających zmysły możemy tu umieścić.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w prace przy budowie ogrodu sensorycznego i organizację pikniku.

Link do relacji (zdjęć):

https://www.facebook.com/100063857833534/posts/pfbid0XetKdnsmVPwU1S1YeSB2ykEehFeEKsM6VvLJZhTRSnoKoiNQgwrPRqfYg9b9ESz2l/?app=fbl