Zabawa Andrzejkowa Seniorów

29 listopada 2023 r. w Rakówce miała miejsce Zabawa Andrzejkowa Seniorów, na której spotkały się panie działające w Klubach Seniora w Rakówce, Księżpolu, majdanie Starym, Korchowie i Markowiczach. Gościem wydarzenia była także grupa teatralna „Inspiracje” działająca przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Biłgoraju.

Na początku wszystkich zebranych gości przywitał wójt Gminy Księżpol Jarosław Piskorski, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Księżpolu Natalia Kyc oraz Jolanta Kida z Koła Gospodyń Wiejskich „Harfa” z Rakówki. Gospodarze życzyli wszystkim udanej zabawy i miłych wrażeń podczas imprezy ostatkowej.

W programie wydarzenia był występ grupy teatralnej w Biłgoraja, która zaprezentowały trzy humorystyczne skecze. Był także koncert zespołu „Hajen” działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Księżpolu oraz zabawa taneczna. Sporym zainteresowaniem cieszył się pokaz mody w chustkach, który zaprezentowały chętne panie.

Organizatorem wydarzenia był Wójt Gminy Księżpol, Gminny Ośrodek Kultury w Księżpolu oraz filie Gminnej Biblioteki Publicznej w Rakówce i Majdanie Starym.

Dziękujemy paniom z Koła Gospodyń Wiejskich z Rakówki za pomoc w przygotowaniach, a wszystkim uczestnikom za obecność!