Zapraszamy na Gminny Dzień Kobiet!

10 marca 2024 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Księżpolu odbędzie się Gminny Dzień Kobiet. Zapraszamy wszystkie chętne panie, ale panowie są także mile widziani. Będzie koncert, pokaz mody i niespodzianka.

Na niedzielę, 10 marca, zaplanowane gminne obchody Dnia Kobiet w Księżpolu. Wójt Gminy Księżpol, Gminny Ośrodek Kultury w Księżpolu wspólnie ze Szkołą Podstawową im. Jana Pawła II w Księżpolu zapraszają na to święto wszystkie chętne panie. Organizacja uroczystości w szkole, to nawiązanie do propozycji sprzed pandemii, aby w szkołach także były organizowane wydarzenia środowiskowe. Pierwszy Gminny Dzień Kobiet miał miejsce w 2028 roku w Szkole Podstawowej im. Zofii Krawieckiej w Majdanie Starym i nawiązywał do stylu retro. Kolejny planowany był w szkole podstawowej w Rakówce, ale pandemia pokrzyżowała te plany.

Natomiast w bieżącym roku, podczas obchodów święta kobiet, zaplanowano szereg atrakcji. W koncercie „Najpiękniejsze piosenki o kobietach” wystąpią panowie z Chóru Męskiego „Klucz” z Majdanu Starego, z zespołu „Od Nowa” z Rogali, z zespołu „Konwalia” z Księżpola i z zespołu „Hajen”. Będzie także pokaz mody firmy KARKO, a w rolę modelek wcielą się mieszkanki gminy Księżpol.

Na zakończenie zaplanowano poczęstunek oraz pewną niespodziankę. Zapraszamy serdecznie do udziału!