Zbiórka na protezę nogi

Życie każdego człowieka w jednej chwili może ulec zmianie. Rzeczy, które do tej pory robiliśmy codziennie bez zastanowienia, mogą stać się niemożliwe do zrobienia… Praca, a nawet poruszanie się pieszo czy jazda samochodem, to tylko niektóre czynności, które bez naszej pomocy dla pana Jana będą niewykonalne.

„13 grudnia 2023 wydarzył się nieszczęśliwy wypadek, Nasz przyjaciel Jan Ksiądz postrzelił się w nogę. Niestety nogi nie udało się uratować i lekarze byli zmuszeni ją amputować. Ten wypadek wstrząsnął każdym kto zna Jana, człowieka który kochał las, który w lesie, z racji wykonywanego zawodu, spędzał połowę życia. Stracił on możliwość nie tylko realizacji swojej pasji, ale i możliwość pracy. Jako grupa przyjaciół prosimy każdego, pomóżmy Janowi wrócić do pracy, niech znów każdy zobaczy go przechadzającego się po leśnych ścieżkach” – napisali przyjaciele Jana Księdza w apelu o pomoc.

Jan Ksiądz, to leśniczy, a także radny gminy Księżpol. Od wielu lat aktywnie zaangażowany w życie społeczne swojej miejscowości, a także gminy. Kochający mąż i dziadek, człowiek wielu pasji, serdeczny i uśmiechnięty człowiek.

 

Po tragicznym wypadku pan Jan chce wrócić do aktywnego trybu życia i jest w tym potrzebna nasza pomoc. Obecnie wraca on do zdrowia po operacji i pobycie w szpitalu. Bez protezy powrót do codziennych aktywności będzie niemożliwy.

Zbiórka na protezę nogi dla pana Jana Księdza prowadzona jest na portalu zrzutka.pl:

https://zrzutka.pl/yx4d68?fbclid=IwAR2WbdFS2xQ7I0uFeKFUyqaDdmVfumJuDoTmSn50hkmBQ2mixMnb5IaSlzg#wplacajacy

Bardzo dziękujemy za każdą pomoc!