Zagłosuj na podwórko Nivea w Księżpolu!

Podwórko Nivea to plac zabaw dla dzieci i młodzieży, wyposażony w atrakcyjne urządzenia do aktywnej i bezpiecznej zabawy. Lokalizacja podwórka przewidziana jest przy ul. Biłgorajskiej 11, przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Księżpolu.

Aby zagłosować na podwórko NIVEA, wystarczy założyć konto na stronie: https://podworko.nivea.pl/zasady-glosowania?fbclid=IwAR03iDoGWjU7jvF4NTyiVhELkiuYhmWGls7wh2T4gHFwdqsEfI_OlbCy6Q8, a następnie wyszukać księżpolską lokalizację i oddać na nią swój głos. Głosowanie będzie trwało do 15 lipca br.

PAMIĘTAJ – GŁOSOWAĆ MOŻESZ CODZIENNIE

Liczymy, że dzięki mobilizacji mieszkańców, codziennemu głosowaniu, udostępnianiu informacji, przesyłaniu linków i poszerzania grona zaangażowanych, na księżpolską lokalizację oddamy jak najwięcej głosów!

Podwórka NIVEA to akcja, w ramach której wybudowanych zostało już 160 nowoczesnych placów zabaw całym kraju. Każde z Podwórek NIVEA ma wartość aż 250 tys. zł i jest jedną z najcenniejszych nagród, jakie można zdobyć w akcjach społecznych w Polsce. Pozwalają one pielęgnować aktywne spędzanie czasu, a także ułatwiają nawiązywanie przyjaźni. Skłaniają do bycia razem i pozwalają czerpać radość ze wspólnej zabawy, a tego dzieci potrzebują teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi zachęcają zarówno dzieci, jak i dorosłych do integracji oraz budzą niezliczone pomysły na kreatywne spędzanie czasu. Na Podwórkach NIVEA znajdują się takie urządzenia, jak np. kubikowa ścianka wspinaczkowa, karuzela integracyjna, planetarium z rozrysowanym układem gwiazd, różnego rodzaju gry edukacyjne oraz tak lubiane przez dzieci huśtawki. Każde z Podwórek NIVEA może wyróżnić miejscowość lub okolicę, zapewniając dzieciom oraz rodzinom nowe i ciekawe miejsce zabaw, spotkań, a także zajęć edukacyjnych i sportowych.