Zaproszenie dla Wystawców

20 sierpnia 2023 roku na placu przy Gminnym Ośrodku Kultury w Księżpolu będą mieć miejsce Dożynki Gminy Księżpol. Organizatorami dożynek jest Wójt Gminy Księżpol i Gminny Ośrodek Kultury w Księżpolu.

Dożynki, to wydarzenie, które skupi delegacje 17 sołectw gminy Księżpol. Na scenie zaprezentują się artyści z jedenastu zespołów artystycznych, a gwiazdą wieczoru będzie zespół Dr. SWAG. Z całą pewnością, będzie to największe wydarzenie kulturalne w roku, które skupi rzesze mieszkańców i gości.

W tym roku dożynki Gminy Księżpol będą mieć charakter imprezy, promujące nie tylko tradycyjne polskie rolnictwo, ale także nowoczesne rozwiązania związane z produkcją rolną. Każde sołectwo przygotuje stoisko, w którym zaprezentuje bogactwo swojej miejscowości, poprzez ukazanie charakterystycznych jego cech.

W związku z tym zapraszamy wystawców z branży rolnej – firmy, instytucje rolnicze oraz nawozowe, podmioty świadczące doradztwo rolnicze, firmy produkujące środki dla rolnictwa, firmy hodowlane, podmioty produkujące oraz sprzedające maszyny rolnicze oraz producentów żywności do zaprezentowania się podczas Dożynek Gminy Księżpol.

Zapraszamy także wystawców z innych branż do skorzystania z możliwości promocji.

Zgłoszenia można dokonywać mailowo: gok@ksiezpol.pl lub telefonicznie (84) 687 74 19 wew. 28.