Konkurs na stroik rozstrzygnięty

Celem konkursu było pielęgnowanie zwyczajów związanych z Bożym Narodzeniem, doskonalenie umiejętności twórczych oraz rozwijanie wyobraźni dzieci i dorosłych. Na konkurs wpłynęło 11 prac, a rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło podczas kiermaszu „Księżpolskie Betlejem” 15 grudnia na placu przed GOK w Księżpolu.
Wszystkie stroiki były wykonane bardzo starannie i pomysłowo, więc ocena ich przez jury nie była łatwa. Pod uwagę brano ogólne wrażenie artystyczne, oryginalność pomysłu, dobór materiałów oraz wkład pracy. Ważny był także dobór materiałów.

 

SONY DSC
Po ocenie i podsumowaniu okazało się, że pierwsze miejsce zdobyła praca Magdaleny Wróbel, drugie miejsce przypadło stroikowi Klubu Seniora z Majdanu Starego, a trzecie – stroik Beaty Blicharz. Przyznano także wyróżnienia dla Eweliny Kołodziej, rodzeństwa Bednarzy oraz Wandy Mojak.
Główną nagrodę w konkursie ufundował Wójt Gminy Księżpol, natomiast nagrodę za drugie i trzecie miejsce – Gminny Ośrodek Kultury w Księżpolu.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i dziękujemy za piękne prace konkursowe. Liczymy, że ten pomysł spotkał się z zainteresowaniem i aprobatą mieszkańców.