Piknik rodzinny w Markowiczach

2 czerwca w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Markowiczach świętowano Dzień Dziecka. Były prezentacje przedszkolaków oraz gry i zabawy.
Piknik Rodzinny, to impreza kontynuowana od lat w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Markowiczach. Zawsze łączy się ona z obchodzonym w czerwcu Dniem Dziecka, ale także Dniem Matki i Dniem Ojca.Na początku wszystkich zebranych powitała dyrektor Dorota Bednarz-Żuk. Następnie na placu przed budynkiem przedszkola zaprezentowały się wszystkie grupy przedszkolaków. Maluchy śpiewały i tańczyły, a ich występom kibicowali rodzice zebrani na widowni. Był także słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców. Prezent dla wszystkich maluchów, jakim był kosz słodyczy, zaofiarował także wójt gminy Księżpol Jarosław Piskorski. Życzył on wszystkim przedszkolakom wspaniałej zabawy oraz zapraszał maluchy razem z rodzicami do udziału w wycieczce rowerowej „Rodzinnie na rowery”.
W kolejnej części uczestnicy zabawy mogli bawić się z animatorem, zobaczyć jak wygląda wóz strażacki OSP Księżpol czy skorzystać ze zjeżdżalni i huśtawek.