Sukcesy czytelników biblioteki

Dwie nagrody, II i III miejsce oraz dwa wyróżnienia – to wynik czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Księżpolu w konkursie na plakat i hasło promujące czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży.
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Biłgoraju zaprosiła uczniów szkół podstawowych i średnich powiatu biłgorajskiego do udziału w konkursie na plakat i hasło promujące czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży. Na konkurs wpłynęło 38 prac, a jego podsumowanie i wręczenie nagród odbyło się 14 listopada br. w Biłgoraju.

Sześć z dziesięciu laureatów konkursu, to czytelnicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Księżpolu i jej filii. Nagrody w kategorii klas I – III szkoły podstawowej zdobyli: Magdalena Nizio (kl. II SP w Rakówce) i Szymon Kołodziej (kl. III SP w Korchowie Pierwszym).
W kategorii klasy IV-VI szkoły podstawowej II miejsce przypadło Marcie Stachów (kl. IV SP w Księżpolu), a III miejsce – Alicji Potockiej (kl. IV SP w Rakówce). W tej samej kategorii wyróżnienie zdobyła Julia Nizio (kl. IV SP w Rakówce).

Z kolei wśród laureatów ze szkół średnich wyróżnienie zdobyła Anna Pędziwiatr, która obecnie jest uczennicą kl. I ZSBiO w Biłgoraju.

Gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy kolejnych sukcesów!